Rezultatai

Baltics Longrange Shooting Assocciation

2019 championship results FTR

Place Name Surname 1 stage 2 stage 3 stage 4 stage Total Sum of 3 best
1 Aurimas Juška 268 288 266 282 1104 838
2 Janis Saulitis 203 282 270 269 1024 821
3 Mindaugas Norbutas 229 276 255 270 1030 801
4 Olegas Trifonovas 215 283 238 280 1016 801
5 Jurūnas Ignatavičius 246 276 178 265 965 787
6 Juris Kuškis 245 253 270 768 768
7 Eduardas Marauskas 217 258 243 246 964 747
8 Ričardas Aliukonis 212 254 280 746 746
9 Dangis Karlevičius 222 123 243 272 860 737
10 Edgars Fogelis 259 243 222 724 724
11 Raimondas Vitkauskas 247 220 238 705 705
12 Liudas Prūsaits 183 265 245 693 693
13 Andrjed Aidamovic 248 272 520
14 Saulius Paknys 232 277 509 509
15 Jānis Lapiņš 246 230 476 476
16 Jonas  Šiaučiūnas 158 266 424 424
17 Darius Kelmys 259 259 259
18 Janis Fogels 256 256 256
19 Miroslavas Moravskis 250 250 250
20 Kazys Lindenis 243 243 243
21 Evaldas Panavas 240 240 240
22 Janis Klavins 239 239 239
23 Mindaugas Aidukas 215 215 215
24 Edvardas Černauskas 186 186 186
25 Sergejs Jascuks 93 93 93

2019 championship results OPEN

Place Name Surname 1 stage 2 stage 3 stage 4 stage Total Sum of 3 best
1 Marek Godlijevski 254 291 281 826 826
2 Janis Saulitis 238 280 249 283 1050 812
3 Sigitas Momeniškis 197 289 255 741 741
4 Anri Priede 290 275 565 565
5 Aivars Bundzens 270 278 548 548
6 Guntis Veits 272 270 542 542
7 Valerijs Bulavčiks 243 278 521 521
8 Juris Priede 289 229 518 518
9 Sergejs Lobanovs 276 276 276
10 Mārtiņš Bērziņš 270 270 270
11 Vidmantas Viršilas 261 261 261
12 Vitas Bielys 256 256 256
13 Algirdas Paulavičius 252 252 252
14 Ramūnas Bendžius 220 220 220
15 Vidmantas Viršilas 217 217 217
16 Artūr Kovalenko 213 213 213
17 Aleksej Šaškov 212 212 212

2018 metų F-Class čempionato rezultatai

FTR

Vieta Vardas, Pavardė 1 etapas 2 etapas 3 etapas 4 etapas Suma Trijų geriausių suma
1 Aurimas Juška 285 257 291 284 1117 860
2 Mindaugas Norbutas 195 273 291 274 1033 838,21
3 Janis Saulitis 224 265 292 281 1062 838,18
4 Saulius Paknys 243 278 276 275 1072 829
5 Jurūnas Ignatavičius 250 248 277 269 1044 796
6 Olegas Trifonovas 212 222 275 280 989 777
7 Ričardas Aliukonis 164 260 258 259 941 777
8 Evaldas Panavas 255 223 276 754 754
9 Eduardas Marauskas 221 204 257 269 951 747
10 Nerijus Rimša 207 269 259 735 735
11 Dangis Karlevičius 214 247 271 732 732
12 Jonas  Šiaučiūnas 140 248 218 215 821 681
13 Raimondas Vitkauskas 93 190 246 529 529
14 Andrjed Aidamovic 236 236
15 Julius Paškonis 235 235 235
16 Rolandas Andrulis 200 200 200

OPEN

Vieta Vardas, Pavardė 1 etapas 2 etapas 3 etapas 4 etapas Suma Trijų geriausių suma
1 Vladislavas Lemeševas 247 285 292 288 1112 865
2 Anri Priede 258 285 290 272 1105 847
3 Aivars Bundzens 266 279 281 826 826
4 Algirdas Paulavičius 278 279 260 817 817
5 Janis Saulitis 263 282 271 816 816
6 Marek Godlijevski 267 279 261 807 807
7 Albinas Galubickas 268 275 543 543
8 Andrius Dambrauskas 274 262 536 536
9 Marius Lisauskas 266 260 526 526
10 Jonas Lisauskas 204 278 482 482
11 Vitas Bielys 279 279 279
12 Kirilovs Genadijs 271 271 271
13 Vaidas Bikelis 258 258
14 Guntis Veits 255 255 255
15 Sigitas Momeniškis 255 255 255
16 Sergejs Molcanovs 249 249 249
17 Juris Priede 223 223 223